Мектеп клубтары

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Сіздерді I жартыжылдыққа арналған мектеп клубтарының бағдарламасымен танысуға шақырамыз!

Балалар сабақтар аяқталғанымен өздерінің білім алу процесін тоқтатпайды.

Балаларға арналған біз ұсынатын үйірмелер мен секциялар - өте тартымды әрі қызықты, олар балалардың сыныптан тыс жағдайда білуге деген құмарлығын дамытуға ықпал етеді.

Бастауыш мектеп клуб жұмыстарының кестесі

Бастауыш мектеп үйірмелерінің тізімі

1 семестр

1-2 сыныптар

Күндері: сейсенбі, бейсенбі

Уақыты: сағ.15.40-16.20

Үйірме жетекшісі

Үйірменің аталуы

Сабақ күндері

Сыныптар

Бөлме

1

Tala Atos

(бастауыш мектеп мұғалімі)

STEM

Сейсенбі

1-2 сынып

каб 139

2

Татьяна Кингушанова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Логика әлемі

Сейсенбі

1-2 сынып

каб 209

3

Лариса Зеленцова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Саусақпен ойнайтын қуыршақ театры

Сейсенбі

1-2 сынып

каб 207

4

Елена Анисимова

(бастауыш мектеп мұғалімі)


«Таңғажайып сөз әлемі»

Сейсенбі

1-2 сынып

каб128

5

Эльвира Шайкенова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

 «Тропинка к себе» психология үйірмесі

Сейсенбі

1-2 сынып

каб. психология

6

Медет Урумбаев

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Miras Хор

Сейсенбі

1-2 сынып

акт залы

7

Наталья Харламова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

“МИРАС» би клубы

Сейсенбі / Бейсенбі

1-4 сынып

би залы

8

Сергеева Виктория

Шахмат

Сейсенбі / Бейсенбі

1-2 сынып

каб 134

9

Раимбекова Шынар

Қолөнер

Сейсенбі

1-2 сынып

Каб 132

Training Support (correction)

 

10

Әсел Тасыбекова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Ағылшын тілі

Бейсенбі

2 сынып

каб. 202

11

Әсел Асилова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Орыс тілі

Сейсенбі

1D-4D

каб. 218

12

Ольга Жердева

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Орыс тілі/ Математика

Сейсенбі

1A

каб. 200

13

Лариса Зеленцова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Орыс тілі/ Математика

Сейсенбі

2 сынып

каб. 207

14

Елена Анисимова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Орыс тілі/ Математика

Бейсенбі

2A

каб. 128

3-4 сыныптар

Күндері: сейсенбі, бейсенбі

Уақыты: сағ.15.40-16.20

 

Үйірме жетекшісі

Үйірменің аталуы

Сабақ күндері

Сыныптар

Бөлме

1

Ирина Кулешова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

           My Math

Сейсенбі

3 сынып

каб. 124

2

Татьяна Напалкова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

LEGO

Сейсенбі

3-4 сынып

каб. 216

3

Елена Семенова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

My Math

Бейсенбі

4 В

каб. 136

4

Ольга Жердева

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Матамен жұмыс істеу

Бейсенбі

3-4 сынып

каб. 200

5

Эльвира Шайкенова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

«Тропинка к себе» психология үйірмесі

Сейсенбі

3-4  сынып

каб. психология

6

Амир Муфозалов

(орта мектеп мұғалімі)

Спорттық ойындар (футбол, баскетбол)

Сейсенбі / Бейсенбі

3-4  сынып

жоғары мектептің спорт залы

7

Мезенцев Иван

Шахмат

Сейсенбі / Бейсенбі

3-4  сынып

Каб 135

8

Раимбекова Шынар

Қолөнер

Бейсенбі

3-4  сынып

Каб. 132

9

PT teacher

ROBOCON

Сейсенбі

3-4  сынып

 

Training Support (correction)

 

10

Динара Үкібасова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Ағылшын тілі

Бейсенбі

4 сынып

Каб. 133

11

Гүлжанат Құрымбаева

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Қазақ тілі

Бейсенбі

3-4  сынып

Каб. 126

12

Елена Семенова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Орыс тілі/ Математика

Сейсенбі

Каб. 136

13

Татьяна Напалкова

(бастауыш мектеп мұғалімі)

Орыс тілі/ Математика

Бейсенбі

4 А

Каб. 216



face.pnginst.png

Қазақстан, Алматы қ., әл Фараби даңғылы,190 | Тел.: +7 (727) 227 69 42, +7 (727) 242 16 65 | E-mail: secretary@miras.kz

Search