Мектеп клубтары

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Сіздерді II жартыжылдыққа арналған мектеп клубтарының бағдарламасымен танысуға шақырамыз!

Балалар сабақтар аяқталғанымен өздерінің білім алу процесін тоқтатпайды.

Балаларға арналған біз ұсынатын үйірмелер мен секциялар - өте тартымды әрі қызықты, олар балалардың сыныптан тыс жағдайда білуге деген құмарлығын дамытуға ықпал етеді.

Бастауыш мектеп клуб жұмыстарының кестесі

Расписание клубов начальной школы 2021-2022

понедельник/среда - 15.45 - 16.45,  вторник/четверг  16:00 - 16:40. 

        Название клуба

Дни работы клуба

Классы

1.        

Прикладное искусство

Понедельник / Среда

Классы 1-4

2.        

Шахматы

Понедельник / Среда

                  Классы 1-2

3.        

Шахматы

Понедельник / Среда

Классы 3-4

4.        

Дартс

Понедельник / Среда

Классы 3-4

5.        

Скалолазание

Понедельник или  среда

Классы 3-4

6.        

Оригами и развитие речи

Вторник / Четверг

Классы 1-4

7.        

Художественный труд

Вторник / Четверг

Классы 1-4

8.        

Наука, технологии, инженерное искусство, математика

Вторник

Классы 1-4

9.        

Клуб «My Math»

Вторник / Четверг

Классы 3-4

10.     

Драматический кружок на казахском языке

Вторник / Четверг

Классы 1-4

11.     

Драматический кружок на русском языке

Вторник / Четверг

Классы 1-4

12.     

Грамматика английского языка

Вторник / Четверг

Классы 3-4

13.     

Английский язык

Вторник  или четверг

Класс 2

14.     

Турецкий язык

Вторник / Четверг

Классы 1-4

15.     

Лего - конструирование

Вторник / Четверг

Классы 1-4

16.     

Музыкальный кружок на английском языке

Вторник /Четверг

Классы 1-4

17.     

Игры народов мира

Четверг

Классы 1-4

18.     

Футбол

Вторник / Четверг

Классы 1-4

19.     

Хор/ансамбль

Вторник / Четверг

Классы 1-4

20.     

Танцы

Вторник / Четверг

Классы 1-4

Орта мектеп клуб жұмыстарының кестесі

Расписание клубов основной школы

2021- 2022

 

Название клуба День/Время/Место Руководитель клуба
Международное движение
1 Клуб«Модель ООН»(для 8-12 классов)
Четверг 15.30-16.40
Комната 110
Ненашева Елена Алексеевна
2 Клуб «Дебаты»(для 7-12 классов)
Среда 15.30-16.40
Комната111
Байдуйсенов Алмат Нурланович
3

Благотворительный клуб

«Habitat for Humanity»

(для 10-12 классов)

Вторник 15.30-16.40
Комната 102
Мисс Elize Marais
Школьная газета и журнал
4

“Miras-Times”

(для 5-12 классов)
Вторник, Четверг 15.30-16.40Комната 115 Кеневич Наталья Викторовна
5

Miras Year Book

(для 11-12 классов)
Вторник 15.30-16.40
Комната 106
Мистер Paul Harrison(for grade 11IB, 12IB)
Исскуство
6 Музыкально- драматический клуб(для 5-12 классов) Вторник, Четверг15.30-16.40Комната 117 Урубаев Медет Оразбаевич
7 Танцевальный клуб(для 5-12 классов)(не подтверждено) Вторник, Четверг15.20-16.00Комната 214 (Танцевальный зал в начальной школе) Учитель- почасовик
8 АРТ(для 5-12 классов) Вторник, Четверг15.30-16.40Кабинет 101 Приходченко Наталья Николаевна
9 «Клуб джентельменов»(для 5-10 классов) Пятница15.30-16.40Кабинет 116 Баранов Максим Валерьевич
Спорт
10 Клуб “Шахматы”(для 5-12 классов) Понедельник, Среда15.20-16.00Room 126 Сергеева Виктория Николаевна
11 Футбол(для 5-12 классов) Понедельник, Среда, Пятница15.30-17.00Школьный стадион Царев Олег Владимирович
12 Волейбол(для 5-12 классов) Вторник, Четверг15.30-16.40Спортивный зал основной школы Сычев Алексей Васильевич
13 Баскетбол(для 5-12 классов) Среда, Пятница15.30-16.40Спортивный зал основной школы Муфозалов Амир Ансарович
14 Скалолазание(для 5-12 классов)(не подтверждено) Вторник, Четверг15.30-16.40Спортивный зал основной школы Учитель- почасовик
15 Дартс(для 5-12 классов)(не подтверждено) Вторник, Четверг15.30-16.40Спортивный зал основной школы, второй этаж Учитель- почасовик
16 Miras Cheerleaders(для 5-12 классов)(не подтверждено) Среда, Пятница15.30-16.40Спортивный зал основной школы, второй этаж Учитель- почасовик
17 Лыжный клуб «Miras» (для 5-12 классов)(с ноября 2021 года) Один раз в неделю Учитель- почасовик
Языковые клубы
18 Французский язык(для 5-12 классов) Четверг15.30-16.40Кабинет 122 Маткеримова Раушан Ажарбековна
19 Казахский язык(для 5-12 классов) Вторник, Четверг15.30-16.10Кабинет 132 Батыргереева Гульмира Кушеналиевна

 





«Мирастың» Қосымша білім беру қызметі бөлімінің іс-шаралары мен клубтарының кестесі

«Мирас Қосымша білім беру қызметі бөлімінің іс-шаралар кестесі

Ақылы клубтарға қатысты барлық сұрақтар бойынша Қосымша білім беру қызметі бөлімінің үйлестірушісі Бота ханымға жүгіне аласыздар.

(+7 705 203 86 28)

Пән

Кесте

 

Музыка

1

Фортепиано

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

2

Сольфеджио

Сәрсенбі

15:30-16:10

3

Гитара

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

4

Домбыра

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

5

Вокал

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

 

 

Спорт

6

Каратэ (Бастауыш және орта мектеп)

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 15:30-16:30

7

Теннис (Бастауыш және орта мектеп)

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма  15:30-16:30

8

Жүзу

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма 15:30-16:30

9

Таэквондо (Мектепалды)

Дүйсенбі,  жұма 15:00-15:40

10

Таэквондо (Бастауыш және орта мектеп)

Сейсенбі, бейсенбі  16:30-17:30

11

Футбол

Сейсенбі, бейсенбі 15:30-16:45

 

Тілдер

12

 

Ағылшын тілі

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

13

Француз тілі

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі.  Басталуы: 15:30

14

 

Қазақ тілі

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

15

Корей тілі

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

 

Өнер

16

Хореография (Мектепалды)

Сейсенбі, бейсенбі 17:00-18:00

17

Хореография (Бастауыш мектеп)

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 15:50-16:50

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 17:00-18:00, 18:00-19:00

18

Кескіндеме (живопись)

Дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма.  Басталуы: 15:30

face.pnginst.png

Қазақстан, Алматы қ., әл Фараби даңғылы,190 | Тел.: +7 (727) 227 69 42, +7 (727) 242 16 65, 8 (771) 104 00 80 | E-mail: secretary@miras.kz

Search